rotkäppchen, mam nadzieję że nie jesteś właścicielem tej gry, bo ja nie po to wydaje pieniądze na tą grę żeby mi gracz narzucał swoje zasady .... a piszę po polsku żeby każdy mógł sobie przetłumaczyć dokładnie to o co mi chodzi. Niestety translatory źle tłumaczą i niestety ja was nie zawsze rozumiem.

    original and translation


    Dschibait WYWOŁAŁEŚ MNIE DO TABLICY, więc odpowiadam:
    powiedzenie przez Dschibait że gracz markus nie miał znaczenia w tej walce to kłamstwo i może kolega rotkäppchen wyjaśni dokładnie moderatorowi co ten gość tam robił.
    Po za tym akcja dobrze zorganizowana, ale dzięki temu graczowi sie udała.


    Dschibait YOU SAVED ME TO THE BOARD, so I answer:
    Dschibait's saying that the markus player did not matter in this fight is a lie and maybe a colleague of rotkäppchen will explain exactly to the moderator what this guy was doing there.
    After that, the action was well organized, but thanks to this player succeeded.

    "i druga lekcja:
    zabory się skończyły dawno temu .... jeśli wiesz o czym mówię"


    thank you for the Google service lesson translator


    correct translation


    120 years German occupation + 6 years
    120 years of Austrian occupation
    120 years Russian partition


    however, we are waiting for the GO decision regarding the marcus player ......and the end on this topic

    Markus513
    Markus5113
    Markus


    Bardzo ciekawe, gość który nie gra a ma trzy konta tylko na nexus. Ciekawe ile kont ma na innych uni. Myślę, ze gdyby GO dysponowało techniką namierzania konta po nadajnikach lub informacji od operatora sieci to by się okazało kto się kryje pod tą nazwą.


    "This has nothing to do with the general atttack; this block was (so you didn't explained it rly on your ticket) was only to block the position of the colonies of your opps - this wasn't nassasary at all for the fight."


    a tego gościa nie rozumiem .....to blokowanie nie miało kompletnie nic wspólnego ze strategią tej akcji ... nic a nic .....normalnie HIPOKRYZJA. ...... i kto to mówi???? .....
    a ty rotkäppchen zacznij bajki opowiadać gdzie indziej a nie wciskasz kłamstwo o człowieku który nie gra w tej grze i nagle jak na zawołanie zrobił sobie konto na 700 pkt żeby robić kolonie na TWOJE zawołanie.


    Dobrze wiesz że gościa z taką ilością punktów nie można zaatakować ....więc to jest kolejny element tej akcji który, jak wyżej pisałem nie miał nic wspólnego z tą walką .....jak to napisał Dschibait (ciekawe którego z was jest kolegą, że pisze takie głupoty)


    ....więc nie opowiadaj bajek, ze gość był atakowany i musiał przejść w tryb urlopu .... pewnie nie miałeś czasu dalej siedzieć na tym koncie bo musiałeś zająć się swoim kontem i atakiem na Gwiezdnego Rycerza.


    A co do jego nazwy: Gwiezdny Rycerz ..... to co za trudna nazwa żeby ją wypowiedzieć .... zacznij uczyć się polskiego języka

    The following fleets fought against each other on 2018-12-08:


    Attacker: rotkäppchen
    Transmitter Phoenix 200 5555



    Defender: crocodile$hunter
    Solar cannon Small shield dome Large shield dome Transmitter Phoenix Colony ship Solar cells Spy probe Recycler 215 1 1 1000 55555 2 3000 37 6006


    [BATTLE]



    Attackerrotkäppchen
    DESTROYED


    Defendercrocodile$hunter
    Solar cannon Small shield dome Large shield dome Transmitter Phoenix Colony ship Solar cells Spy probe Recycler 215 1 1 1000 55555 2 1808 26 5874


    The defender won the battle!
    The attacker lost a total of 287.750.000 units.
    The defender lost a total of 4.899.400 units.
    There are now 70.141.600 metal and 46.812.560 kryptonite at these space coordinates
    The chance of an asteroid forming is 20%

    Converter by si-machine 1.1