Chcę mieć konto tylko na Crusades. Mam konta połączone z BitMeUp. Jednak, gdy chcę przenieść swoje konto z Venturii do Crusades, otrzymuję wiadomość
    Nie masz konta w świecie bazowym!



    XXXXX


    I only want a Crusades account. I have accounts connected to BitMeUp. However, when I want to transfer my account from Venturia to Crusades, I get a message



    You do not have an account in the base world!

    >Klikam "przelew konta" -> następnie "zaplanuj transfer" -> wybieram start venturię, świat bezpieczny krucjaty. Wybieram opcję 2 .Otrzymuję komunikat Nie masz konta w świecie bazowym! co dalej? Proszę, pomóż mi.</



    XXXXXX


    > I click "account transfer" -> then "schedule a transfer" -> I choose start venturia, a world safe crusade. I choose option 2. I get the message You don't have an account in the base world! what's next? Please help me. </

    Tak zrobiłam transfer.Jednak wciąż nie moge sie zalogować na swoje konta, a system nakazuje mi rozpoczęcie od nowa.

    Witam.Nie połaczyłam kont i teraz nie moge zrobic migracji do bitmeup.Na bitmeup mam konto ID
    6616 nick gracza Iskierka5 Dodam ,że za każdym razem system nakazuje mi rozpocząć gre od nowa.